E-MAIL: info@gmproacademy.com | TELEFON: +420 777 290 368 |

Keith Williams Tomáš Malec Martin Lípa

Naše akce

AMUNDI Czech Ladies Challenge 2021

AMUNDI Czech Ladies Challenge 2021

10. června 2021

AMUNDI CZECH LADIES CHALLENGE 2021

Praha, 5. června 2021

Amundi Czech Ladies Challenge – finálové výsledky

Kousková se na Konopišti zapsala do historie!

V sobotu vyvrcholil na Konopišti jeden z vrcholů české ženské golfové sezóny. Téměř 90 hráček z 24 zemí světa bojovalo o titul při Amundi Czech Ladies Challenge, prvním ze čtrnácti profesionálních turnajů série LETAS v roce 2021.

Sára Kousková přepisovala historii! Po dvou dominantních kolech, kdy před sobotou byla ve vedení o sedm ran, si v neděli připsala klidné kolo se skóre 71. Ve finále nakonec svůj náskok ještě právě o jednu ránu navýšila, když zvítězila s náskokem 8 ran před Ruskou Ninou Pegovou. Ta nemusí být z druhého místa zklamaná – vzhledem k amatérskému statusu vítězky obdrží šek na 6.000 euro právě ona. Dělené třetí místo obsadily čtyři hráčky - německá profesionálka Verena Gimmy, Tereza Melecká, Klára Sionková a Elena Colombo ze Švýcarska. 

Euforie, která se nesla v sobotu po obědě areálem resortu na Konopišti, byla cítit na kilometry daleko. Aby ne. Vůbec poprvé v historii se stalo to, aby česká hráčka zvítězila na takto prestižním turnaji pořádaném v České republice. Poslední vítězkou na profesionálním okruhu byla Klára Spilková, která ovládla turnaj LET Lalla Meryem Cup v roce 2017.

Kousková si nejprve ve čtvrtek připsala rekord hřiště, když zahrála 64 ran. Na toto kolo navázala v pátek výsledkem jen o tři rány horším a bylo více než jasné, že jí v sobotu může být největší soupeřkou jen vlastní hlava. Ta ji však nakonec nezradila. Mladá Češka ukázala dostatek zkušeností, které v letošním roce sbírala zejména v USA a v naprostém klidu si dokráčela pro své premiérové vítězství na profesionálním okruhu. „Jsem ohromně šťastná, že se mi povedlo na domácím turnaji prodat vše, co v sobě nyní mám. Po úspěšné sezóně v USA jsem měla možnost hrát v zahraničí, ale zvolila jsem turnaj pořádaný Českou golfovou federací, abych jí alespoň částečně splatila podporu, kterou od ní v průběhu posledních let dostávám,“ vysvětluje Kousková důvody startu na turnaji Amundi Czech Ladies Challenge. „První dva dny se mi dařilo hrát takový golf, jaký jsem si se svým týmem naplánovala. V neděli byl plán stejný, bohužel se mi do hry ale dostaly chybičky. To ale samozřejmě na mé radosti nic nemění,“ okomentovala své výkony jedenadvacetiletá hráčka Prague City Golf. „Teď mě čeká tréninkový blok v mém klubu na Zbraslavi, kde se chci kvalitně připravit na zbytek sezóny. Pak bude následovat start na Ladies European Tour, amatérská mistrovství a poté návrat do zámoří, kde chci v srpnu zabojovat o kartu na LPGA Tour,“ svěřuje se s plány Kousková, kterou letos čeká poslední rok mezi amatérkami. Což je ostatně také důvodem, proč jako vítězka neobdrží vítězný šek na 6.000 euro. Golfoví amatéři totiž bez přestupu k profesionálům nemohou obdržet prize money. „Ráda bych ještě závěrem chtěla poblahopřát Kláře Sionkové, která předvedla na svůj věk velký výkon. Už se těším na to, jak bude její kariéra v budoucnu pokračovat,“ okomentovala výkon své patnáctileté kolegyně Sára Kousková.

České fanoušky potěšil nejen výkon Kouskové, ale také umístění dalších Češek. Rozhodně nad očekávání dopadla i účast mladičké české naděje Kláry Sionkové, která si konstantním golfem dokráčela pro konečné dělené 3.místo. „Jsem moc ráda za tuto zkušenost. Hrálo se mi dobře, ač jsem ještě párkrát udělala chyby, které by v mé hře být nemusely. Celkově si však odnáším pozitivní pocity. V paměti mi zůstanou zřejmě z finálového dne dva chipy – na šestce a čtrnáctce, kde jsem se ze svízelné situace dokázala dostat,“ popisuje pocity ze hry patnáctiletá Sionková. „Nyní mám v plánu hrát českou amatérskou Tour, dále pak týmové povinnosti a na konci června bych si ráda zahrála v Berouně. Tam však ještě nemám jistý start,“ nastiňuje mladá česká naděje. V nejlepší desítce najdeme ještě další dvě české amatérky Terezu Meleckou na děleném třetím a Janu Melichovou na devátém místě.

V rámci celého turnaje byl k vidění nejen spektakulární golf, ale také mnoho doprovodných akcí. Ty, společně s krásným počasím, vytvořily úžasnou kulisu, která k takto významným turnajům bezpochyby patří. Spokojenost sálala jak z prezidenta České golfové federace, p. Zdeňka Kodejše, tak i z Alaina Berryho, Head of Communication Amundi Esset Management, titulárního partnera Amundi Czech Ladies Challenge. Oba vyzdvihli vysokou kvalitu a profesionalitu turnaje a poděkovali všem hráčkám za předvedené výkony. 

Video z turnaje: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10169247224-golf/221471291142001-amundi-czech-ladies-challenge-2021/

AMUNDI Czech Ladies Challenge 2020

AMUNDI Czech Ladies Challenge 2020

10. června 2021

Na Zbraslavi triumfovala Finka Koivisto, Češky se do top 10 nevešly 

Vítězkou turnaje Amundi Czech Ladies Challenge s dotací 37 500 euro na hřišti Prague City Golf na Zbraslavi se stala Finka Tiia Koivisto. Šestadvacetiletá seveřanka zvítězila s celkovým skóre -9 a radovala se ze svého premiérového vítězství na LET Access Series. Do první desítky se nevešla ani jediná česká hráčka, nejlepší z domácích byly Sára Kousková, Patricie Macková a Agáta Vahalová, které se srovnaly na dělené 12. pozici se skóre +3.

Finka zaútočila hned od úvodních jamek – na prvních dvou zahrála birdie, poté sice zaváhala a zapsala bogey, ale vzápětí na pětiparové čtyřce trefila eagle. První devítku zvládla se skóre čtyři rány pod par a vytvořila si tím rozhodující náskok čtyř ran. Angličanka Cara Gainer, která vedla po druhém kole, sice na druhé devítce útočila, snížila náskok Finky na rozdíl dvou ran, ale víc už se nepřiblížila.

„Důležité kroky k vítězství jsem udělala na začátku první devítky – dvě birdie na úvodních jamkách a potom eagle, to mi dodalo klid. I když na druhé devítce přišly trochu i trable, zesílil vítr a nebylo to snadné, poslední tři jamky jsem zvládla perfektně. Tohle je moje první profesionální vítězství a ten pocit je úžasný. Vlastně jsem nikdy předtím nevyhrála, ani jako amatérka ani jako profesionálka. Je to skvělý pocit,“ radovala se 26letá Finka, která se dosud desetkrát umístila v top 10 na turnajích Let Access Series, ale až na Zbraslavi se dočkala prvního turnajového titulu.

Nejlepšími z českých hráček se stala trojice amatérek Sára Kousková, Patricie Macková a Agáta Vahalová, které se umístily na děleném 12. místě se skóre +3. „Skvěle jsem turnaj začala, pak přišel horší a dnes to bylo zase trochu proměnlivé. Dostala jsem se až na denní skóre tři rány pod, ale potom jsem na čtrnáctce zahrála do vody a bylo z toho dost bolestivé double bogey. Hned na další jamce jsem přidala bogey. Bylo to lepší než včera, ale chyby mě stály ještě lepší umístění,“ ohlédla se za svou hrou Sára Kousková.

Pozici nejlepší Češky po druhém kole neobhájila Lucie Hinnerová, která do finálové rundy vstupovala na čtvrté příčce. Začala dobře, hned na jedničce zapsala birdie, ale poté přibývaly už jen chyby. „Dneska mi to nešlo podle představ. Možná jsme moc chtěla, příliš tlačila a nebyla jsem tak uvolněná, jako o den dřív. Ani konec kola se mi moc nepovedl, když jsem ještě zatlačila, abych se pokusila dostat do top 10,“ konstatovala Lucie Hinnerová, nejlepší česká profesionálka na turnaji, která dohrála se skóre +4.

Šanci na první desítku dlouho držela další česká amatérka Barbora Bujáková, ale nakonec z toho bylo dělené 16. místo. „První kolo bylo nejlepší, druhé už trochu divočejší a v tom třetím jsem si vybrala i hodně smůly na greenech. Hodně puttů mi projelo okrajem jamky. Nevěděla jsem, co s tím mám dělat. Chybělo mi trochu štěstí,“ prozradila česká amatérka.

Nejlepší amatérkou na turnaji Amundi Czech Ladies Challenge se stala Rakušanka Emma Spitz, která obsadila čtvrtou pozici s konečným skóre -4. 

Konečné pořadí turnaje: https://letaccess.com/reports-page/?tourn=5010&season=2020&report=tmscores~season=2020~params=P*3ESC03~.

Web turnaje: www.czechladieschallenge.cz

Video z turnaje: 
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10169247224-golf/220471291142001-amundi-czech-ladies-challenge/

Fotografie z turnaje: https://www.czechladieschallenge.cz/fotogalerie

AMUNDI Czech Ladies Challenge 2019

AMUNDI Czech Ladies Challenge 2019

1. listopadu 2000

Stejně jako loni obsadila dělené 2. místo Tereza Melecká s 6 pod par (69-70-71) a opět byla vyhlášena nejlepší amatérkou. „Jsem spokojená, ačkoli to dnes z mé strany nebylo ideální. Moc jsem tlačila na výsledek, i když závěr se povedl,“ komentovala Melecká birdie na 18. jamce po ráně z fairwayového bunkeru.

Do top 10 se vešly ještě další tři Češky, všechny na děleném 6. místě s 4 pod par: amatérky Patricie Macková (71-72-69) a Tereza Koželuhová(72-68-72) a také profesionálka Kateřina Vlašínová (71-68-73). Těsně za nimi, na 11. místě, byla ještě další amatérka Sára Kousková (74-68-71). Cutem prošel bezprecedentní počet 18 českých hráček z 28 startujících, z toho 15 amatérek.

Vítězkou 3. ročníku turnaje LET Access Series se stala Finka Sanna Nuutinen se 7 pod par (72-69-68), a to díky čtyřem birdie na poslední devítce. „Začátek letošní sezony nebyl dobrý. Mám za sebou deset turnajů v řadě a konečně jsem zažila velký úspěch. Zároveň se skláním před českými amatérkami. Ve své juniorské kariéře jsem moc Češek hrát neviděla, ale teď je to úžasné,“ řekla Finka.

Padla hole-in-one na jamce číslo 6, kde se trefila Julia Engstrom na vzdálenost 116 metrů. Švédka dostala 1,5litrovou láhev šampaňského, stejně jako vítězka Nuutinen. Finálové kolo bylo přerušeno na tři čtvrtě hodiny kvůli hrozbě bouřky, a to půl hodiny před předpokládaným koncem finále.

„Byl to pro nás první turnaj s titulárním partnerstvím mimo Francii, kde jsme se stali partnery mužského Open de France. Jsme velmi spokojeni s průběhem i výsledkem Amundi Czech Ladies Challenge a těšíme se na další spolupráci a pomoc českému golfu,“ řekl Alain Barry, Head of Communication Amundi.

„Úspěch českých hráček je opravdu historický. Přesně proto jsme se rozhodli tento turnaj pořádat,“ uvedl prezident ČGF Zdeněk Kodejš.

Foto: Zdeněk Sluka 

AXA Czech Ladies Challenge 2018

AXA Czech Ladies Challenge 2018

11. ledna 2000

AXA Czech Ladies Challenge

Ke shlédnutí pořad ČT o turnaji: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10169247224-golf/218471291149501-axa-czech-ladies-challenge-2018/

Velkým úspěchem po všech stránkách skončil druhý ročník turnaje LET Access Series, pořádaný společně Českou golfovou federací a společností GM Pro. AXA Czech Ladies Challenge 2018 na Konopišti ukázala správnou cestu, a to nejen českému golfu.

Turnaj druhé evropské série byl pořádán pod záštitou agentury CzechTourism v rámci oslav 100 let vzniku republiky. České hráčky, kterých stálo na startu pětadvacet (pět profesionálek a dvacet amatérek), si spontánně lepily národní vlajky na tváře a cítily hrdost na národní barvy. Turnaj dal šanci startovat mnoha mladým golfistkám, aby tak získaly zkušenosti pro svou budoucí kariéru.

V nejlepším světle se předvedly dvě české amatérky, které po dvou kolech prošly cutem, stanoveným na výsledku par. Tereza Melecká, jež den po finále slavila své dvacáté narozeniny, dokonce vedla po prvním kole s výsledkem 67. Studentka americké univerzity nakonec obsadila dělené druhé místo se skóre 8 pod par a slavila svůj životní výsledek.

Těsně za nejlepší dvacítkou skončila teprve šestnáctiletá Sarah Hricíková, která se proti prvnímu kolu za 77 úderů zlepšila druhý den o deset ran, ke svému překvapení postoupila a ve finále byla více než důstojnou hráčkou.

Vítězkou se o tři rány stala Španělka Carmen Alonso, druhé místo spolu s Terezou Meleckou dělila Inci Mehmet z Anglie. Šest českých hráček dělila od cutu pouhá jedna rána. „Škoda, chybělo málo, ale nemůžeme být nespokojeni. Turnaj se každopádně povedl a prokázal svou životaschopnost,“ řekl prezident České golfové federace Zdeněk Kodejš. 

Ceny vítězkám předávali Jiří Cívka, zástupce titulárního partnera AXA, a Monika Palatková, ředitelka agentury CzechTourism.

„Volba Konopiště se skvělým zázemím, kde hráčky mohly bydlet v luxusním hotelovém prostředí a využívat dvou restaurací a wellnessu, se spolu s hřištěm Radecký ukázala jako ta pravá,“ uvedl Petr Žák za marketingového partnera, společnost GM Pro.

LET Access Series v čele s ředitelkou Diane Barnard i samotné golfistky si pochvalovaly skvěle připravené hřiště, které mělo kvalitu jako málokteré dějiště evropské série. Dokazovala to jak hranice cutu na paru, tak vítězný výsledek 11 pod par. Soutěž provázelo krásné počasí, které přispělo k bezproblémovému průběhu.

K vidění bylo mnoho skvělých počinů. Prsten v hodnotě 10 000 korun od společnosti Auto Brejla převzala před finále Lucie Andre. Francouzka, obhájkyně titulu, zahrála hole-in-one v prvním turnajovém kole na jamce číslo 10.

Nebylo to však jediné eso. To první předvedla už v Pro—Am na jamce číslo 6 Nicole García. Na této jamce byla vypsána jako odměna magnum láhev šampaňského Veuve Cliquot, ale až na turnaj. Jenže co se nestalo! S hráčkou šel ve flightu Ján Kotúč, šéf importéra Moët Henessy – a díky takové shodě okolností bylo rozhodnuto, že šťastná trefa bude odměněna hned.

Pro-Am vyhrál flight Rosie Davies (amatéři M. Kuncek, V. Polakovič a P. Halaburda), 2. místo Valdis Thora Jonsdottir (J. Vlček, L. Savov, Z. Dvořák), 3. místo Jade Turner (O. Žák, M. Škorpil., M. Šlajchrt).

Foto: Zdeněk Sluka

Foxconn Czech Ladies Challenge 2017

Foxconn Czech Ladies Challenge 2017

Ladies European Tour Access Series je významnou součástí profesionálního golfu a vstupní branou k jedné ze dvou globálních dámských tour.
Pořádání takového turnaje znamená výraznou expozici golfového resortu, místa a regionu ve světě, jak v oblasti sportovního golfu, tak golfové turistiky a ekonomiky.
V případě Access Tour a resortu Casa Serena jde o ojedinělou symbiózu světového golfového turnaje se špičkovým hřištěm a exkluzivním prostředím, jaké na dámské profesionální tour nemá obdoby, a to ani na nejvyšší úrovni Ladies European Tour.
Dámský profesionální golf je na stálém sportovním vzestupu a také vzbuzuje rostoucí zájem diváků a příznivců hry. Ve srovnání s mužskými turnaji má dámský golf svá pozitivní specifika, která se odrážejí v maximálně vstřícné odezvě hráček i celé tour vůči organizátorům a v široké prezentaci eventu – jak v tradičních, tak především v nových médiích a na sociálních sítích.
Přítomnost hráček, primárně reprezentujících nastupující generaci, lze využít pro další akce spojené s turnajem, jako jsou Pro-Am a golfové instruktáže pro partnery akce, lekce juniorským hráčům a rovněž společenské aktivity nebo akce na úrovni lokální komunity (recepce, návštěvy škol, prezentace).
Pořadatelé turnaje mají možnost udělit sponzorské pozvánky hráčkám, které by se jinak do soutěže nekvalifikovaly, a výměnou za to získat hrací místa na ostatních turnajích série, což významně pomáhá rozvoji golfu.
Spojení s Českou golfovou federací znamená garanci sportovní úrovně akce a další rozšíření povědomí o značce a resortu v rámci organizací, jakou jsou International Golf Federation nebo European Golf Association, stejně jako možnost spolupráce s těmito subjekty i na jiných projektech. Důležitost takové události je pak podtržena přítomností golfu v programu olympijských her.

Green CUP 2017

Green CUP 2017

Druhý ročník prestižního golfového utkání pod názvem Green CUP se uskutečnil v Golf resortu Pemati na Slovensku. Green CUP je obdobou Ryder CUPU, kdy proti sobě hrají dva týmy ve fourbalech, foursomech a singlech. V našem případě jsou to česi proti slovákům. Tento rok byl úspěšnější opět pro tým čechů, který nakonec vybojoval vítězství a vyhrál pohár. Každý hráč dostal krásnou výbavu pro toto utkání a to (tričko, bundu, kšiltovku, shoebag, ručník, obal na scorecard, míčky a to vše s logem utkání a vždy příslušnou vlajkou. Samozřejmostí tohoto prestižního utkání je rozhodčí, kterým byl zvolen Aleš Libecajt - rozhodčí při golfovém turnaji The Open v letech 2014 - 2017.

Green CUP 2016

Green CUP 2016

První ročník prestižního golfového utkání pod názvem Green CUP se uskutečnil v Golf resortu Kunětická Hora. Green CUP je obdobou Ryder CUPU, kdy proti sobě hrají dva týmy ve fourbalech, foursomech a singlech. V našem případě jsou to česi prti slovákům. Tento rok byl úspěšnější pro tým čechů, který nakonec vybojoval vítězství a vyhrál pohár. Každý hráč dostal krásnou výbavu pro toto utkání a to (tričko, bundu, kšiltovku, shoebag, ručník, obal na scorecard, míčky a to vše s logem utkání a vždy příslušnou vlajkou. Samozřejmostí totoho prestižního utkání je rozhodčí, kterým byl zvolen Aleš Libecajt - rozhodčí při golfovém turnaji The Open v letech 2014 - 2017. 

Program pro světové představitele KPMG

Program pro světové představitele KPMG

Program pro světové představitele KPMG byl vybrán na záklaě jejich požadavků vidět něco vyjímečného v Praze. Proto jsme pro ně zvolil návštěvu uzavřených zahrad Šternberského paláce, kde si hosté dali welcome drink a s průvodkyní se pomalu přesunuli na výstavu Rembrandta, kde se setkali s renovátorem tohoto obrazu, který jim popsat jak se obraz renovoval a prozradil jim zajímavosti z života malíře. Hosté dále pokračovali do restaurace u Zlaté studny, kde na ně čekalo menu Rudolfa II., který v domě, kde je tato restaurace žil. Vyjímečností této restaurace je krásný výhled na Prahu. 

Investiční konference

Investiční konference

Investiční konference byla další úspěšnou akcí v prostorách Anežského kláštera. Hlavní hvězdou konference byl známý John Carey, který již 25. let řídí investiční fondy Pioneer Investments. 
Celým večer moderovala Daniela Písařovicová. Jako jedna ze zajímavostí konference byl bývalý hokejista Petr Bříza, který promluvil o tom, jak investoval v mládí a jak investuje nyní. Následně jeden z hostů vyhrál jeho podepsaný dres, který byl osobně panem Břízou předán na pódiu při konferenci. Dalším významným hostem byl Lukáš Bauer, známý český reprezentant v běhu na lyžích, který přinesl ukázat olympijskou medaili a také promluvil o tom, jak investuje on. Tak mohli účastníci nahlédnout do myšlení sportovců o investicích.

Oslava výročí 25. let - Yale

Oslava výročí 25. let - Yale

Oslava výročí společnosti Yale proběhla v Anežském Klášteře. Vchod byl od řeky do krásných zahrad, kde proběhl welcome drink. Probíhali i prohlídky prostorů s průvodcem, které hosty velice bavili a byli doplněny zajímavým výkladem mladých talentovaných průvodců. Hosté se následně přesunuli do kostela sv. Františka, kde celým večeřem provázela moderátorka Daniela Písařovicová. Večer byl zahájen koncertem Schola Gregoria, což bylo úmyslně spojeno s prostory ve kterých se akce konala. Celý večer se nesl v tématu Karla IV. , který tento rok slaví 700 let. Následně proběhl koncert muzikálu Noc na Karštejně pod vedením Hany Holišové a Pavla Vítka. Hostům byla podávána servírovaná večeře a jako dezert byl servírován dort v designu společnosti Yale. Akce byla ukončena přesunutím hostů do Ambitů, kde byla výstava historie společnosti Yale. Zde si hosté měli možnost dát poslední drink a prohlédnout si zajímavou historii společnosti.

Tréninkový den s Českou golfovou reprezentací 2015

Tréninkový den s Českou golfovou reprezentací 2015

11. června 2015

V Prague City Golf na Zbraslavi se ve čtvrtek 11.6.2015 konala akce Den České golfové reprezentace s Raiffeisenbank. Hosté Raiffeisenbank - oficiálního partnera české golfové reprezentace - se sešli s nejlepšími českými hráči reprezentace. Den se začal společným tréninkem pod vedením hlavního kouče České golfové reprezentace Jiřího Němečka, pokračoval soutěžemi a odpolední hrou na devět jamek ve formátu Texas Scramble. Ze slov a úsměvů všech přítomných bylo poznat, že si den s našimi reprezentanty vysloveně užili. Budeme se těšit na další společná setkání :).

Setkání na 19. jamce

Setkání na 19. jamce

Setkání na 19. jamce je projektem, který vznikl za účelem setkávání se zástupců partnerů tohoto projektu. Jedná se o společenská setkání a golfové turnaje na e-carts.

Golfový kemp ve Španělsku

Golfový kemp ve Španělsku

Golfový kemp je veden trenérem české golfové reprezentace Keithem Williamsem a jeho 2 českými asistenty v golfovém resortu Costa Ballena Ocean Golf Club. Golf Resort Costa Ballena nabízí hráčům 27 mistrovských jamek a 9 tří parových jamek. V resortu se nachází jedny z nejkvalitnějších tréninkových ploch v Evropě, odpovídající požadavkům PGA, které poskytují tréninkové zázemí také české golfové reprezentaci. Hráči jsou rozděleni do dvou skupin podle výkonnosti, kdy každá skupina čítá maximálně 8 hráčů a věnují se jí 2 trenéři (Keith Williams a Martin Lípa nebo Tomáš Malec). Golfový kemp je kombinací golfového tréninku a golfové hry.

Turnaje ČGF

Turnaje ČGF

Společně s Českou Golfovou federací se podílíme na pořádání golfových turnajů pro nejlepší české amatérské hráče.

Akademie Aegon a Pioneer Investments

Akademie Aegon a Pioneer Investments

1. července 2013

V termínu 30.6.-2.7. se v golfovém resortu Konopiště uskutečnila akademie společností Aegon a Pioneer Investments pod vedením našich trenérů. Hlavní náplní akademie byl trénink krátké a dlouhé hry spojený s videoanalýzou švihu, texas scramble dvojic na e-carts a závěrečný turnaj na úpravu HCP.

Den s Keithem Williamsem

Den s Keithem Williamsem

20. srpna 2012

V období 27.– 29. července 2012 se na Kunětické Hoře uskutečnila Golfová akademie GM Pro Academy pod vedením českého reprezentačního trenéra Keitha Williamse.

AXA HCP, Kunětická Hora

AXA HCP, Kunětická Hora

Poslední slunečné golfové dny využila společnost AXA SK se svým partnerem Partners SK k uspořádání golfového kempu s trenéry GM Pro akademie.

Partners Group SK, Konopiště

Partners Group SK, Konopiště

Služby golfovým trenérů GM Pro akademie využila na Konopišti i společnost Partners Group SK. POd vedením Martina Lípy a Tomáše Malce se zúčastnili dvoudenní golfové akademie, v jejímž průběhu se zaměřili na všechny oblasti golfové hry, včetně course managentu na hřišti D´este.

UnicreditBank

UnicreditBank

Golfové akademie pod vedením trenéra české golfové reprezentace Keithe Williamse se zúčastnili také partneři skupiny UnicreditGroup.

Den s GM Pro academy a Keithem

Den s GM Pro academy a Keithem

I v srpnu jsme pro naše partnery a ostatní zájemce připracili den s Keithem Williamsem. Ten se ukustečnil již tradične v golfovém resortu Konopiště.

Akademie - AXA SK, Partners Group SK

Akademie - AXA SK, Partners Group SK

4. května 2014

4. - 6. května 2014 se v Golf Resortu Konopiště uskutečnila golfová akademie společnosti AXA SK a Partners Group SK pod vedením trenérů Tomáše Malce, Martina Lípy a Jana Mareše. Součástí akademie byl trénink jak krátké, tak dlouhé hry, course management a závěrečný turnaj na úpravu hcp.

Video

další video

Costa Ballena listopad 2013

Costa Ballena listopad 2013

Prohlédněte si krátké video z průběhu našeho listopadového kempu ve Španělsku


Nepřehlédněte

All4golf.cz

GM Pro Academy MEMBER