E-MAIL: info@gmproacademy.com | TELEFON: +420 777 290 368 |

Keith Williams Tomáš Malec Martin Lípa

Naše akce

Foxconn Czech Ladies Challenge

Foxconn Czech Ladies Challenge

Ladies European Tour Access Series je významnou součástí profesionálního golfu a vstupní branou k jedné ze dvou globálních dámských tour.
Pořádání takového turnaje znamená výraznou expozici golfového resortu, místa a regionu ve světě, jak v oblasti sportovního golfu, tak golfové turistiky a ekonomiky.
V případě Access Tour a resortu Casa Serena jde o ojedinělou symbiózu světového golfového turnaje se špičkovým hřištěm a exkluzivním prostředím, jaké na dámské profesionální tour nemá obdoby, a to ani na nejvyšší úrovni Ladies European Tour.
Dámský profesionální golf je na stálém sportovním vzestupu a také vzbuzuje rostoucí zájem diváků a příznivců hry. Ve srovnání s mužskými turnaji má dámský golf svá pozitivní specifika, která se odrážejí v maximálně vstřícné odezvě hráček i celé tour vůči organizátorům a v široké prezentaci eventu – jak v tradičních, tak především v nových médiích a na sociálních sítích.
Přítomnost hráček, primárně reprezentujících nastupující generaci, lze využít pro další akce spojené s turnajem, jako jsou Pro-Am a golfové instruktáže pro partnery akce, lekce juniorským hráčům a rovněž společenské aktivity nebo akce na úrovni lokální komunity (recepce, návštěvy škol, prezentace).
Pořadatelé turnaje mají možnost udělit sponzorské pozvánky hráčkám, které by se jinak do soutěže nekvalifikovaly, a výměnou za to získat hrací místa na ostatních turnajích série, což významně pomáhá rozvoji golfu.
Spojení s Českou golfovou federací znamená garanci sportovní úrovně akce a další rozšíření povědomí o značce a resortu v rámci organizací, jakou jsou International Golf Federation nebo European Golf Association, stejně jako možnost spolupráce s těmito subjekty i na jiných projektech. Důležitost takové události je pak podtržena přítomností golfu v programu olympijských her.

Green CUP 2017

Green CUP 2017

Druhý ročník prestižního golfového utkání pod názvem Green CUP se uskutečnil v Golf resortu Pemati na Slovensku. Green CUP je obdobou Ryder CUPU, kdy proti sobě hrají dva týmy ve fourbalech, foursomech a singlech. V našem případě jsou to česi proti slovákům. Tento rok byl úspěšnější opět pro tým čechů, který nakonec vybojoval vítězství a vyhrál pohár. Každý hráč dostal krásnou výbavu pro toto utkání a to (tričko, bundu, kšiltovku, shoebag, ručník, obal na scorecard, míčky a to vše s logem utkání a vždy příslušnou vlajkou. Samozřejmostí tohoto prestižního utkání je rozhodčí, kterým byl zvolen Aleš Libecajt - rozhodčí při golfovém turnaji The Open v letech 2014 - 2017.

Green CUP 2016

Green CUP 2016

První ročník prestižního golfového utkání pod názvem Green CUP se uskutečnil v Golf resortu Kunětická Hora. Green CUP je obdobou Ryder CUPU, kdy proti sobě hrají dva týmy ve fourbalech, foursomech a singlech. V našem případě jsou to česi prti slovákům. Tento rok byl úspěšnější pro tým čechů, který nakonec vybojoval vítězství a vyhrál pohár. Každý hráč dostal krásnou výbavu pro toto utkání a to (tričko, bundu, kšiltovku, shoebag, ručník, obal na scorecard, míčky a to vše s logem utkání a vždy příslušnou vlajkou. Samozřejmostí totoho prestižního utkání je rozhodčí, kterým byl zvolen Aleš Libecajt - rozhodčí při golfovém turnaji The Open v letech 2014 - 2017. 

Program pro světové představitele KPMG

Program pro světové představitele KPMG

Program pro světové představitele KPMG byl vybrán na záklaě jejich požadavků vidět něco vyjímečného v Praze. Proto jsme pro ně zvolil návštěvu uzavřených zahrad Šternberského paláce, kde si hosté dali welcome drink a s průvodkyní se pomalu přesunuli na výstavu Rembrandta, kde se setkali s renovátorem tohoto obrazu, který jim popsat jak se obraz renovoval a prozradil jim zajímavosti z života malíře. Hosté dále pokračovali do restaurace u Zlaté studny, kde na ně čekalo menu Rudolfa II., který v domě, kde je tato restaurace žil. Vyjímečností této restaurace je krásný výhled na Prahu. 

Investiční konference

Investiční konference

Investiční konference byla další úspěšnou akcí v prostorách Anežského kláštera. Hlavní hvězdou konference byl známý John Carey, který již 25. let řídí investiční fondy Pioneer Investments. 
Celým večer moderovala Daniela Písařovicová. Jako jedna ze zajímavostí konference byl bývalý hokejista Petr Bříza, který promluvil o tom, jak investoval v mládí a jak investuje nyní. Následně jeden z hostů vyhrál jeho podepsaný dres, který byl osobně panem Břízou předán na pódiu při konferenci. Dalším významným hostem byl Lukáš Bauer, známý český reprezentant v běhu na lyžích, který přinesl ukázat olympijskou medaili a také promluvil o tom, jak investuje on. Tak mohli účastníci nahlédnout do myšlení sportovců o investicích.

Oslava výročí 25. let - Yale

Oslava výročí 25. let - Yale

Oslava výročí společnosti Yale proběhla v Anežském Klášteře. Vchod byl od řeky do krásných zahrad, kde proběhl welcome drink. Probíhali i prohlídky prostorů s průvodcem, které hosty velice bavili a byli doplněny zajímavým výkladem mladých talentovaných průvodců. Hosté se následně přesunuli do kostela sv. Františka, kde celým večeřem provázela moderátorka Daniela Písařovicová. Večer byl zahájen koncertem Schola Gregoria, což bylo úmyslně spojeno s prostory ve kterých se akce konala. Celý večer se nesl v tématu Karla IV. , který tento rok slaví 700 let. Následně proběhl koncert muzikálu Noc na Karštejně pod vedením Hany Holišové a Pavla Vítka. Hostům byla podávána servírovaná večeře a jako dezert byl servírován dort v designu společnosti Yale. Akce byla ukončena přesunutím hostů do Ambitů, kde byla výstava historie společnosti Yale. Zde si hosté měli možnost dát poslední drink a prohlédnout si zajímavou historii společnosti.

Tréninkový den s Českou golfovou reprezentací 2015

Tréninkový den s Českou golfovou reprezentací 2015

11. června 2015

V Prague City Golf na Zbraslavi se ve čtvrtek 11.6.2015 konala akce Den České golfové reprezentace s Raiffeisenbank. Hosté Raiffeisenbank - oficiálního partnera české golfové reprezentace - se sešli s nejlepšími českými hráči reprezentace. Den se začal společným tréninkem pod vedením hlavního kouče České golfové reprezentace Jiřího Němečka, pokračoval soutěžemi a odpolední hrou na devět jamek ve formátu Texas Scramble. Ze slov a úsměvů všech přítomných bylo poznat, že si den s našimi reprezentanty vysloveně užili. Budeme se těšit na další společná setkání :).

Setkání na 19. jamce

Setkání na 19. jamce

Setkání na 19. jamce je projektem, který vznikl za účelem setkávání se zástupců partnerů tohoto projektu. Jedná se o společenská setkání a golfové turnaje na e-carts.

Golfový kemp ve Španělsku

Golfový kemp ve Španělsku

Golfový kemp je veden trenérem české golfové reprezentace Keithem Williamsem a jeho 2 českými asistenty v golfovém resortu Costa Ballena Ocean Golf Club. Golf Resort Costa Ballena nabízí hráčům 27 mistrovských jamek a 9 tří parových jamek. V resortu se nachází jedny z nejkvalitnějších tréninkových ploch v Evropě, odpovídající požadavkům PGA, které poskytují tréninkové zázemí také české golfové reprezentaci. Hráči jsou rozděleni do dvou skupin podle výkonnosti, kdy každá skupina čítá maximálně 8 hráčů a věnují se jí 2 trenéři (Keith Williams a Martin Lípa nebo Tomáš Malec). Golfový kemp je kombinací golfového tréninku a golfové hry.

Turnaje ČGF

Turnaje ČGF

Společně s Českou Golfovou federací se podílíme na pořádání golfových turnajů pro nejlepší české amatérské hráče.

Akademie Aegon a Pioneer Investments

Akademie Aegon a Pioneer Investments

1. července 2013

V termínu 30.6.-2.7. se v golfovém resortu Konopiště uskutečnila akademie společností Aegon a Pioneer Investments pod vedením našich trenérů. Hlavní náplní akademie byl trénink krátké a dlouhé hry spojený s videoanalýzou švihu, texas scramble dvojic na e-carts a závěrečný turnaj na úpravu HCP.

Den s Keithem Williamsem

Den s Keithem Williamsem

20. srpna 2012

V období 27.– 29. července 2012 se na Kunětické Hoře uskutečnila Golfová akademie GM Pro Academy pod vedením českého reprezentačního trenéra Keitha Williamse.

AXA HCP, Kunětická Hora

AXA HCP, Kunětická Hora

Poslední slunečné golfové dny využila společnost AXA SK se svým partnerem Partners SK k uspořádání golfového kempu s trenéry GM Pro akademie.

Partners Group SK, Konopiště

Partners Group SK, Konopiště

Služby golfovým trenérů GM Pro akademie využila na Konopišti i společnost Partners Group SK. POd vedením Martina Lípy a Tomáše Malce se zúčastnili dvoudenní golfové akademie, v jejímž průběhu se zaměřili na všechny oblasti golfové hry, včetně course managentu na hřišti D´este.

UnicreditBank

UnicreditBank

Golfové akademie pod vedením trenéra české golfové reprezentace Keithe Williamse se zúčastnili také partneři skupiny UnicreditGroup.

Den s GM Pro academy a Keithem

Den s GM Pro academy a Keithem

I v srpnu jsme pro naše partnery a ostatní zájemce připracili den s Keithem Williamsem. Ten se ukustečnil již tradične v golfovém resortu Konopiště.

Golfová Akademie AXA

Golfová Akademie AXA

21. května 2013

V období 19.-21. května 2013 se v Golf Resortu Kaskáda uskutečnila golfová akademie společnosti AXA pod vedením trenérů Tomáše Malce, Martina Lípy a Jana Mareše. Součástí akademie byl trénink jak krátké, tak dlouhé hry, course management a závěrečný turnaj na úpravu hcp.

Akademie - AXA SK, Partners Group SK

Akademie - AXA SK, Partners Group SK

4. května 2014

4. - 6. května 2014 se v Golf Resortu Konopiště uskutečnila golfová akademie společnosti AXA SK a Partners Group SK pod vedením trenérů Tomáše Malce, Martina Lípy a Jana Mareše. Součástí akademie byl trénink jak krátké, tak dlouhé hry, course management a závěrečný turnaj na úpravu hcp.

Video

další video

Costa Ballena listopad 2013

Costa Ballena listopad 2013

Prohlédněte si krátké video z průběhu našeho listopadového kempu ve Španělsku


Nepřehlédněte

All4golf.cz

GM Pro Academy MEMBER